тел.: (0372) 58-53-08, +38(095) 694-30-35

Медіація. Базові навички для нотаріуса

23 вересня 2021
 Шановні колеги! 
Нотаріальна палата України продовжує активно долучається до становлення в Україні інституту медіації як альтернативного способу вирішення спорів, оскільки нотаріат виконує зокрема й місію превентивного правосуддя. 
НПУ об’єднує нотаріусів, що оволоділи навичками медіатора, створено Центр медіації НПУ, ми тримаємо руку на пульсі законодавчих змін та надаємо нотаріусам можливості для професійного розвитку. 
Звертаю увагу, що законопроект № 3504 «Про медіацію» (№ 3504) вже підготовлено до другого читання – прийняття Закону очікується вже на цьому тижні! Законом буде запроваджено вимоги до медіаторів та спеціальну процедуру медіації. Нотаріусам важливо бути готовими до таких новацій. 
У зв’язку із цим прошу довести до відома нотаріусів, що Центром медіації НПУ проводиться набір на навчання за програмою «Медіація: базові навички для нотаріуса»

Програма відповідає вимогам майбутнього Закону України «Про медіацію», а головне – розроблена спеціально для нотаріусів, із врахуванням особливостей нашої професії. Окрім того, ексклюзивно для членів НПУ встановлена пільгова вартість навчання. 
Учасники отримають Сертифікат медіатора відповідно до вимог Закону. 
Навчання стартує вже 4 жовтня та передбачає інтенсивні практичні заняття. Детально за посиланням: https://radnyk.npu.ua/course/mediation2/ 

Зауважу, що перша група нотаріусів завершила навчання навесні цього року, тренери отримали безліч схвальних та вдячних відгуків. Нотаріуси вже успішно застосовують нові знання та навички у повсякденній роботі.   

Сертифікат медіатора для нотаріуса – це унікальна можливість розширити професійний інструментарій. 

З повагою Президент НПУ Володимир Марченко